Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonu ses yalıtımı için en iyi çözümler

Öncelikle uzman bir akustik danışmanla çalışmalısınız mevcut ofisler ölçülmeli ihtiyaç belirlenmeli ve nekadar ses yutan malzeme ( akustik pano,baffle,akustik bölme elemanı,kanopi ve dekoratif keçe duvar kaplaması vs)ile uygulama yapılacağı ölçümlerle belirlenmelidir . bu uygulamada teknik detaylar ve görsellik ön plandadır.aynı zamanda kolay uygulama, kısa zaman göz ardı edilmemelidir.

Çözümlerimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda yardımcı oluyoruz. Konferans salonu ses yalıtımı için en uygun fiyatlarla en kaliteli malzemeleri bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek beklentilerinizin ötesinde hizmet alabilirsiniz.

Konferans salonu ses yalıtımı

Ses izolasyon panelleri kullanılırken salonun şıklığından ödün vermeden işlem yapabilmek çok önemlidir. Bunun için teknolojinin son sınıf ürünlerinden yararlanmak gerekiyor. Akustik malzeme seçiminde dekoratif malzemeler veya ahşap akustik paneller akustik  kaplamalar kullanılarak   doğru çözümler sağlanır

feltbi firması olarak konferans salonu ses ve yankı yalıtımı için kullandığımız malzemeler; Kumaş kaplı paneller ses emici  malzemeler olduğu için seslerin net bir şekilde anlaşılması sağlanmakta olup, dışarıya gidecek sesler de ayrıca ses yalıtım malzemeleri kullanılarak engellenmektedir.

Konferans salonlarında konuşmaların net şekilde kişilere ulaşmasını sağlamak ve bununla birlikte konuşma seslerinin dışarıya gitmesini engellemek için ses yalıtımı olmazsa olmazların başında gelmektedir. Yeni yapılanmalar ve umumi yerler hakkında çıkartılan yasalarda ses yalıtımı önemli bir yer tutmaktadır. En nihayetinde seslerin dışarı çıkmasını engellemek için kaliteli malzemeler ve uygulamacı firmanın alanında uzman olması gerekmektedir. Konferans salonu ses ve yankı yalıtımı konusunda deneyimlerimizle hizmet verdiğimiz feltbi akustik ve dekoratif çözümleri ile beklentilerin çok daha ötesinde kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz.

feltbi-akustik-uygulamalar-kayseri-bsb-konservatuar (3)
feltbi-akustik-uygulamalar-kayseri-bsb-konservatuar (2)
feltbi-akustik-uygulamalar-kayseri-bsb-konservatuar (6)