Jeneratör Ses Yalıtımı

Endüstriyel binalar, alış veriş merkezleri, oteller gibi yapılarda ve açık alanda yer alan jeneratör gibi makine ekipmanların gürültü kontrol çalışmaları ve akustik projelendirme hizmetleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

JENERATÖR VE KOJENERASYON

Genpower Jeneratör – Altek Jeneratör – Aksa – Kürkçüoğlu Jeneratör – Güçbir Jeneratör – Teksan – Caterpiller – Çukurova – MTU Jeneratör gibi firmaların ürettikleri jeneratör ve generatörlerini gerek oda içerisinde gerekse açık alanda çalışma durumunda çevresine yaydığı rahatsız edici gürültü seviyesini en yüksek oranda absorbe eden firmayız.

Jeneratör odası ses yalıtımını feltbi ses yalıtım olarak jeneratör odaları makine daireleri klima odaları gibi mekanların ses izolasyon ve yalıtım işlerini projelendirerek ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Jeneratör odaları, Chiller soğutma sistemleri, Klima odaları, Makine odaları, Sistem odaları, Tekne Yat motorları titreşim ve darbe sesi yalıtımı , hava kaynaklı seslerin yalıtımı , katı iletişimin izole edilmesi. Chiller soğutma grupları ve jeneratörlerin ses izolasyonlu kabininin ve gürültü duvarının yapılması.

jenerator17
jenerator16
jenerator1-578x1030