HAKKIMIZDA

Biçer Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti yalıtım sektöründeki çağın gerektirdiği çevre duyarlılığı, geri dönüştürülebilen ve yalıtımını bina ömrü boyunca sürdürebilen malzemelerin günümüzde enerji sektöründe kullanılması amacıyla inşaat sektöründe yılardır sürdürdüğü çalışmalarını malzeme tedarik sektöründe de yerini alarak sürdürmektedir.Bu sektörde pek çok derneğin üyesi olarak yalıtım sektörünün bilimsel kurumlarında da görev almaktadır.

Yalıtım sektöründe yaptığımız araştırmalar sonrası bizi en doğal, kanserojen olmayan, nefes alma özelliği bulunan, alev almaz sınıfta yer alan, ısı ve ses yalıtım değerleri en ideal seviyede olan ve özellikle Türk Malı ürünlere yönelmiştir.

Tüm çalışmalarımız sonucunda inşaat sektöründe Türkiye’de Bozoğlu Tekstil San ve Tic . A.Ş. tarafından Uşak’ta üretimi gerçekleşen izoBOZZ ürünlerinin Türkiye ve Yurtdışı Tek Yetkili Distribütörü olarak yalıtım sektöründe çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Bu çerçevede gerçekleştirilen yatırım ve işbirlikleri ile ses, ısı, nem ve en önemlisi deprem gibi ülkemizin önemli doğal risk alanına ilişkin köklü çözümler sağlayacak ürünlerin belirlenmesi ve temin edilmesi amacıyla çalışmalar başlatılmıştır.

Daha detaylı bilgi için lütfen www.bozoglutekstil.com internet sitemizi ziyaret ediniz.

– Size özel, sürdürülebilirliğinize destek

– Çevre dostu, ekonomik, sağlıklı

– Dönüştürücü, yenilikçi

– Yaşam kalitenizi yükselten ürünler

– Zamanın değerini biliyoruz

– Ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

– Size özel tasarımlar sunuyoruz.​​​​​​​

...
...
...
...